Cual padre, cual infante 2

2.kapitola - Být vůdcem znamená být schopný hýbat masami. ADOLF HITLER 2/2 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1123":
mania_dardeville
Sarbonne: Možná že časem, ale teď toho má ještě hodně před sebou, než aby máhle začal vraždit ve velkém.

Sam.B: He, to je fajn, mě totiž, až mě taky víc zajímá vztah, víc baví/jde psát o té situaci... smiley

Děkuji za kometnáře. smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Sarbonne
Já miluju postupné proměny charakteru! smileyA Harry by mohl být naprosto dokonalý padouch. V genech to má(Voldemort), příležitost k nenávisti a tedy i změně taky(bez přátel s Drakemsmiley) a určitě nebude dělat takové základní chyby jako podceňovat lásku(Nebelvír)

Samozžejmě je to na tobě atd.smiley Já jen napsala své domněnky a nápady...možná tužby?smiley
Sam.B
mě se zase tahle povídka líbí HLAVNĚ kvůli té zajímavé politicko-válečné situaci, ve které se Harry ocitá. Učebnicový nebelvír a nový Pán zlá? smiley Lucius je tam jako takový delikátní bonbóneksmileyurčitě to bude ještě zajímavé....taková rodinná pouta Raddle-Malfoy
mania_dardeville
Kiki: No nemyslím, že nechám Harryho aby byl stejný jako James, vždyť s ním nemá nic společnýho, těžko se může chovat jako on, navíc Mistr určitě studentíky v Bradavicích netýral, to by bylo pod jeho úroveň.

Harry a víc nenávisti? Víc černé magie by být mohlo, nenávist, no nevím, možná se něco projeví časem, ale stále je to Nebelvír. Kažodpádně aŤ už se bude měnit v cokoliv, bude to pomalý proces.

candy: jsem ráda, že tu někoho zajímá ten vztah, protože hlavně kvůli tomu jsem se nechala ukecat a napsala pokračování. I já mám radši rozvýjení jejich vztahu, ať už z něj pak bude cokoliv (slash ne, škoda) ale nějakou chvíli minimálně to ještě bude v pozadí.

Děkuji za komentářesmiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Ahoj tato kapitola se mi moc lív¨bí ale chtělo by to jak psala už Kiki aby byl Harry trochu víc drsnější učil, se černou magii atd...
Kiki
heh, není to nějak ončo...tedy nevím jestli mi tam chybí ta pevná postava Voldemorta...ale uvidím jak se celý příběh rozvine...

Ale Draco to ještě učiní zajímavým...a bylo by opravdu dobré sledovat třebas jak se Harry změní v opravdu nenávistného člověka...co pokoří všechny učence černé magie...a hih...nemohl by si taky občas pohrát s Dracem jako to dělal James se Sevíkem? to by bylo zajímavé!!!!
lilika
chudacik harry. je mi ho luto. som rada hlavne tej poseldnej casti. mo ma tie veci ohladne velenia smrtozrutom nebavia. prepac. ovela radsej mam ten vztah.. ktory sa risuje za tym. samozrejme ma cissyna reakcia nepkrevapila. cakala som nieco podobne..mozno az nejaky utok na jeho osobu hned kratko po tom ako pride do sidla. ale nevadi. verim ze sa draco o nieco podobne postara. Luciusko je uzasny ako spomina skolu a to ze ho tam tyrali. hmm tesim sa na dalsiu kapitolku. a velmi velmi velmi sa tesim na pripadny posun ich vztahu. dufam ze ma neskalames. ;)

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.