Cual padre, cual infante 2

4.kapitola - Aby se dosáhlo velkého, je třeba začít s menším. Vladimir Iljič Lenin - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4005":
Sarbonne
Proč nesmyslnost? Autorský záměr, ne?
mania_dardeville
Vruon: Já vím, ale bohužel se k ní dostanu tak maximálně jednou, dvakrát do měsíce (což je myslím i tak více, než ty ke Knize zmaru smiley) Ono taky se mi nechce přidávat nové kapitoly, když vidím, že to moc lidí nezajímá, ale pokusím se s tím něco udělat a přidávat s nějakou pravidelností.

aries: Taky si myslím. smiley

Sarbonne: Lepší napsat, než pak být nařknutá, nebo aby mi někdo vytýkal nesmyslnost. smiley

Děkuji za komentáře. smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
no, zkoušet se má pořád všechno, takže já se k tomu taky přidáví¨ám, ale zase chápu, že někdy prostě na konkrétní povídku není nálada. A to pomíjím skutečnost, že je to úplně něco jiného než normálně píšeš.
Vruon
Povídka super, kapitolka ucházející. Celá povídka podle mě trpí nedostatkem pozornosti autorky :D proč nevěnuješ víc pozornosti téhle povídce? Když už nic jiného tak to aspoň střídej ale tohle je fakt děsný člověk si už ani pomalu nepamatuje o co jde. Nemluvě o tom že povídka je opravdu dobrá a věřím, že kdyby ses jí víc věnovala byla by ještě lepší. Vím, že je zbytečné se tě o tom snažit přesvědčit ale skusit sem to prostě musel :D
aries
tohle je úpa moc dobrá povídka!!!!a je dobře že harrry začíná přijímat svou roli Pána zla
Sarbonne
to jsi nemusela říkat" Ona Rowlingová to taky ,,opsala". A já tu taktiku docela chápu(tedy zatím) nebo alespoň rozumím, proč to tak chtěl. Alespoˇň, že něco dělá*-ať už to dopadne jakkoli!

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.