Zrada?!

13.kapitola - I stvořil Bůh člověka k obrazu svému - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8210":
knihovka
Takže nešel nám tejden internet a já myslela, že se z toho zblázním když sem věděla, že tady u tebe je nová kapitola a já si jí nemůžu přečíst.Teďka nám ho konečně spravili a já šla rovnou sem a musím říct ,,Páni!".Vážně je to povedený.U většiny autoru už dopředu tuším co bude v příští kapitole.I u tebe jsem si už dělala představu co by mohlo v příští kapče být.Přijdu sem a zírám s otevřenou pusou.Zvládla si podle mě úplně pozměnit děj, který jsem myslela, že se bude ubírat úplně jiným směrem.Ale musím říct, že takhle je to vážně báječný.Takhle mě dokážou překvapit jenom Potterak a občas Cissy a to jsou podle mě už velice dobří autoři FF,takže smekám klobouk.(kdybych nějaký měla:-) )
katie
super těšímse na další
Jantar
Perfektní jen moc nechápu co jsou to za hlasy.On je Harry posedlý a kdo je to ten jeho pán?No určitě se to dovím v příští kapitolce.smiley
candy
tak toto bola uzasna ukazka tvojich schopnosti ako autora. velmi sa mi ten zaver pacil. namem co dodat. snad len: bude aj pokracovanie? alebo je to koniec?
lestrielka[12]
pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááne jooooo to je krutýýýýýýýýýýýýýý

hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýsmileysmileysmileysmiley
asaj
pani tak tohle bylo necekane ale moc pekne =)
bazilda
teda wow to je hustý skvělí nepřekonatelný nemůžu uvěřit tomu, že se tahle povídka tak změnila
Lupus
opravdu supr, tohle bude ještě hodně zajímavý
Verča
!!Bomba!! Moooc povedená kapitola.. Jinak, u mě na blogu je 7. kapitola ke Konečně rodina.. A múžu si tě přidat do odkazů??
weruska
moc zajímavý tazměna, která proběhla s harrym je neuvěřitelná nikdy by mě toto nenapadlo
Mirka (Sibalka)
oh, nadherna kapitola, ale Harry, co sa to s tebou stalo, ale nemozem popriet, ze sa mi ten zly Harry nepaci...ale predsa, sila zvyku, ze je Harry dobry, prevazuje, ale i tak je to super...fandim Harrymu.

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.