Bonum et malum HP/DM

4.kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5487":
Radši nikdo
Super povídka ^_^smiley
mania_dardeville
Blanch: No, taky si říkám, i když já nemám co komu vyčítat, u tebe jsem nečetla už snad celé věky, musím se tam taky kouknout a dočíst, co meškám.

No, bylo to klišé, ale jsme ráda, že aspoň trochu překvapivé. Jasné, že bych se více vyžila v Potterově smrti, i když někdy taky ne, když si ho zrovna oblíbím, no tohle nebyl ten případ.

Jé děkuji... A děkuji za kopmentář. Už abychom sep otkaly na ICQ... smileyVšem ostatním také moc děkuji za komentáře.smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Blanch
Právě jsem zjistila, že mám skluz jak hrom..ještě větší než předtím :)) Tak začínám dokončenýma povídkama(těší mě, že je tam i Kalkulace). Tahle povídka se mi hrozně líbila, neboť měla překvapivě happy end a ne žádný klišouidní, ale přirozený a prostě překvapivý.. tedy, ne, že by mě extra překvapil, já jsem prostě nevěřila, že je Harry po smrti, i když u tebe člověk nikdy neví, ale známe to, že jo - Potter si prostě nic jiného nezaslouží. Ale tady mi to ke kontextu prostě nesedělo a ty ses v tom ani nijak zvlášť nevyžila, takže mi bylo jasné, že přežil. A to překvapení pro Draca na konci bylo moc hezké a sice to bylo jen pár kapitol, přesto jsem v tom Dracově jednání hezky vnímala ten jeho vývoj.

Moc se mi to líbilo, k tomu máš ode mě ještě malé bezvýznamné plus za můj oblíbený pár :)) Dneska už víc nestihnu, ale další je na řadě Kalkulace(už ji mám i v pc staženou od kapitoly, kde jsem skončila), tak snad do konce týdne :))

Jo a Májo..hodně štěstí k letošnímu roku :)
____________________________
Když láska zaveli, rozum je v prdeli!
Akiko
hezká povídka. Už se těším na tu další. Všechno od tebe potěší smiley
darken
To je taková škoda, že to byla tak krátká povídka. Moc se mi líbila, ty aforismy... Díky, že jsi ji napsala, povedlo se Ti to.
Prava.smrt
smileybezva, skvělá povídka smiley
____________________________
Domin

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.