Kalkulace HP/SS, HP/LM

5.kapitola - Mlčenlivý hříšník

Vím, slibovala jsem něco jiného, ale nálada přišla na toto... Komentujte! A kdo si to přál? Myslím, že to byla Candy, tak snad pochopí, co myslím... XD Ou, ta paměť, nevím, kdo to říkal, ale někoho jsem mátla tím, že Harry je jednou mladík a pak chlapec. Já mám totiž strašný zlozvyk, já říkám mladík a chlapec i starým mládencům a tak. Stejně jako slečna říkám i 'babičkám'.
Upozornění: od 18-ti let
"Hodláš stát mezi dveřma," prohodil Lucius a kráčel dál do domu, nechávaje Harryho stát hned za zavřenýma vchodovýma dveřma.
"Já..."
"Přišel jsi sem, tak doufám zase nehodláš jít pryč," samolibý úsměv. "Něco přece chceš, nebo ne..?"
"Nepřišel jsem kvůli sexu," zavrčení.
"Opravdu? A kvůli čemu?" naoko nevěřícně.
"Co to mělo znamenat?!"
"Co, co mělo znamenat?" dělal nechápavého Malfoy.
"Ten vzkaz!"
"Obyčejný vzkaz... Líbil se ti?" úsměv.
"Proč?" naštvaný výraz nahradil nejistý, snad až zoufalý.
"Proč? Ty se ještě ptáš? Odmítl si mě..." prostá odpověď.
"Ale já chodím se Severusem!"
"No a?"
"No a? No a?! Zlobí se na mě..." zoufale.

Harry vlasntě ani nevěděl, proč sem přišel. Ano, původně chtěl Malfoyovi vyšinit za ten vzkaz a za to, že se kvůli tomu Severus tak naštval. Ale teď... Teď je tady, nedostává se mu slov a není daleko od toho, aby se zhroutil před Malfoye. Před tím Malfoyem, kterého má nenávidět, opovhovat jím... Co se to s ním děje..?

"Nech ho, ať se zlobí, jeho to časem přejde a do té doby... Není důvod, aby sis ty nemohl užívat jinde, stejně tě z toho už podezřívá."

Chvíli tam tak stáli. Proti sobě, ale dost daleko, aby měl mladík jistotu, že se starší kouzelník o nic nepokusí. Měl možnost odejít. Neudělal to...

"Pojď." Prosté pokynutí a plavovlasý kouzelník zmizel ve dveřích vedoucích do nějaké místnosti. Harry po chvilce přemýšlení šel za ním.
Co mohl ztratit? Nic... Nic, vždyť teď přece již nic měl. Vždyť Severus mu už stejně nevěří a možná... Možná Malfoy není zas tak špatný, jak si myslel...

Lucius seděl na pohodlném gauči. V ruce broušenou sklenku dopoloviny naplněnou pravou irskou whisky. Na stolku předním stála láhev a druhá sklenka, též naplněná. Nepochyboval o tom, že Harry přijde. Vždyť, proč by chodil, kdyby o to nestál? Musel to tak cítit, možná si to nepřiznal, ale uvnitř musel vědět proč sem jde, pro co si sem jde...

Harry vešel do místnosti. Nejistě se rozhlédl kolem. Vydal se k Luciusovi, cestou se snažil moc nerozhlížet po noblesní místnosti. Zahlédl pár polic s knihami, i luxusní nábytek. Rozhodně mu nemohli uniknout těžké, nepochybně drahé, závěsy, které splývaly podél oken.
Sedl si na pohovku, co možná nejdál od Luciuse.

"Tc, tc, tc," nesouhlasně zamlaskal Lucius a poposedl si blíž k mladíkovi. Do ruky mu podal sklenku s whisky.
Potter se na něj nejistě podíval. Nebly zrovna zvyklý pít a už vůbec ne mudlovský alkohol.

***

Zamračený Severus seděl ve své pracovně. Uvažoval o tom, co se stalo. Věděl, že to přehnal, že reagoval impulzivně a tím pádem špatně, ale... Mohl reagovat jinak? Jistěže ano. Jenže on to nezvládl, prostě a jednoduše to nezvládl...
Odpustí mu Harry? Snad ano... Vždyť se zas tolik nestalo... Jenže, co když za něj má už náhradu, co když tou náhradou je zrovna Lucius Malfoy.
Proč Lucius prašivej Malfoy musí mít vždycky všechno?!

Snape naštvaně třískl pěstí do stolu.

Měl vztek. Na sebe, kvůli tomu jak se zachoval. Na Harryho, protože mu už nemohl tak věřit. Na Malfoye, neboť on byl tne, který mu bral i to poslední štěstí, tu poslední pápěrku naděje, kterou má. Ale proč? Vždyť může mít všechno, každýho. Tak proč nemůže Harryho nechat jemu? Nebo si za to může sám? Že nebyl pro Harryho dost dobrý? Nesplnil snad všechny chlapcova přání?
Vždyť to byl on, Severus, kdo tady byl, když to Harry potřeboval, nemůže ho přece teď, když jej nepotřebuje, jen tak odkopnout, nebo snad ano?

Severus se zvedl z křesla a zamířil do ložnice, kde zanechal Pottera.
Otevřel dveře.
Zoufale se rozhlédl kolem. Ovšem již při prvním pohledu mu bylo jasné, že místnost je prázdná.
Kam odešel? Malfoy!

Náhlé uvědomění.

Ale proč tam? Co by u něj chtěl..? Jedině snad, že by... To ne.

Až doteď tomu doopravdy nevěřil. Ale pokud tady Harry není... Měl snad jinou možnost, než myslet si přávě tohle. Neměl, samozřejmě, že ne. Mohl jen doufat, že se Harry vrátí a že pokud tak učiní, tak mu to nějak vysvětlí. Všechno se vyřeší, mohou ale být opět šťastni?
Severus doufal, že ano. Nechápal, proč se to tak náhle pokazilo.

***

Někde v Malfoyovo domě, uprostřed místnosti, na gauči.

Mladý černovlasý mladík zamlženým uchváceným pohledem hleděl na staršího kouzelníka. Je jím doslova uchvácen.
Možná za to může množství alkoholu v krvi, i když Harry si nebyl jistý kolik toho vypil. Nebo snad přirozená přitažlivost druhého muže, která byla opravdu nesporná.
Ať tak či tak, Potter byl lapen.

Zíral do šedých očí plavovlasého muže. Viděl v nich snad vášeň..? Nebo jen touhu po mladém těle.
A záleželo na tom...

Lucius se sám pro sebe usmál. Položil skleničku se zbytkem whisky na stolek. Lehce se naklonil, vzal chlapci z rukou druhou sklenku a postavil jí vedle té své.

Seděl těsně vedle Pottera. Slyšel, dokonce i citíl, mladíkův zrychlený dech. Usmál se.
Jednu ruku jemně položil kolem Harryho ramen. Druhou jej ovinul kolem pasu. Byl teď nakloněn tak, že na sebe koukali z očí do očí.
Lucius okamžik vyčkal. Pak však zvítězil chtíč.

Zlehka mladíka políbil na vlhké rty. Ještě jednou pohlédl do omámených očí. Opět mladíka políbil, přitíhl jej k sobě blíž a polibek prohloubil. Jazykem se vkradl do Potterovůch úst. Kousíček po kousíčku prozkoumával každý milimetr úst, proplétal svůj jazyk s mladíkových.
Přivádělo jej k zoufalství, k toužebnému zoufalství, Harryho slastné sténání. Rukou, kterou měl kolem chlapcových ramen mu prohrábl rozčepýřené vlasy.
Nemohl už dál čekat.

Přesně naučeným manévrem stáhl mladíka na koberec. Opět jej políbil, avšak jen jakoby mimochodem.
Zručně sundal Harrymu hábit. Knoflíčky na košili mu už zabraly více času. Černovlasý mladík na něj po celou dobu jen zasněně hleděl, snad si ani neuvědomoval, kde je a co se děje.

Sám Lucius měl na sobě jen triko a kalhoty a toho všeho se v rychlosti zbavil. Neměl rád něžnosti. On osobně by se bez nich obešel. Ale věděl, že partneři to vyžadují, převážně tedy ženy. Ovšem co Potter, co ten může chtít? Sem si přišel pro sex, pro dávku kvalitního sexu. A to rozhodně nejsou něžnosti a slaské řečičky kolem.

Přitáhl k sobě mladíka. Jeho horká, touhou se chvějící hruď nyní spočívala na té Luciusově. Malfoy jemně skousl Potterův ušní laluček, spokojeně se usmál, když mladík cosi zavrkal.
Ruce se věnovaly rozepínání Potterových kalhot. Po pár nekonečných vteřinách je konečněš rozepl.
Ani jej neudivili, když se mladík sám nazdvedl, aby mu je mohl sundat.
Ano, Lucius věděl, že je opilý, ale co na tom záleželo.

Dvě nahá těla ležela vedle sebe na huňatém lehce zeleném koberci.

Lucius rty jemně obkroužil kolem mladíkových, touhou zruhlých, bradavek. Tak moc jej těšily zvuky, které se linuly z mladíkových úst.
Rukou zpracovával Potterův naběhlý penis. On sám byl vzrušený na nejvyšší možnou míru. ale přece jen chtěl, aby z toho Potter taky něco měl.

"Chci tě..." zaševelil mladík.

Malfoy se nenamáhal s odpovědí. Kdesi za sebou, ve směti oblečení, nahmatal svojí hůlku.
Letmo Harryho lítmul na rty a otočil jej na břicho.
Potter jak laciná děvka rostáhl nohy od sebe, něco si pro sebe zamumlal, roztouženě čekal.

Malfoy s vítězným úsměvem použil lubrikační kouzlo na mladíkův anální otvor. Hůlku odložil.
Ještě párkrát přejel rukou po svém i mladíkově ztopořeném údu.

Chytl se Pottera za boky. Opatrně do něj začal vstupovat. Nechtěl spěchat. Teď už nebylo kam. Měl to, po čem toužil. Aspoň na jednu noc získal 'Chlapce, který přežil, aby mohl spát se Snapeem'.

Chvíli setrval. Rukou stále zpracovával Harryho penis.

Začal se pohybovat. Pomalé, rytmické pohyby.
Nepatrně zrychloval. Jednou rukou se přidržoval Harryho boků, druhou laskal jeho naběhlý úd.

Zrychlil své pohyby. Dostával se k orgasmu. Zkušenou rukou dováděl k orgasmu i mladíka pod sebou.

Náhle to přišlo. Extáze. Vyvrcholení. Luciusovo sperma se rozlilo Harryho útrobami. On sám měl ruku potřísněnou bílým spermatem černovlasého mladíka.

Zmoženě leželi vedle sebe. Ztěžka oddechovali. Vzpamatovávali se.

***

Častné ráno. Ještě tak hodinka, možná dvě, do svítání.
Lidé dospávají, někteří se snad pomalu probouzejí.

Černovlasý mladík potichu proklouzne do domu. Dveře téměř neslyšně zaskřípou. Skoro to vypadá, že si s nimi jen vítr pohrává.
Opatrně našlapuje. Nechce vyrušit toho druhého. Toho, který ještě spí. Apoň by tedy měl...

Otevře dveře do ložnice. Nejistě vstoupí.
Rozhlédne se kolem.

Severus leží na posteli. Přes sebe nedbale přehozenou pokrývku, jednu ruku pod polštářem, druhou pod hlavou, vypadá, jakoby polštář objímal. Snad místo toho, aby jeho pevné ruce objímaly mladíka, který se nyní vplížil do místnosti a který měl být tam. V posteli s oním mužem.

Harry pomalu dojde k posteli. Klekne si na zem. Lehce omámeně hledí na Severusovu spící tvář. Vypadá tam klidně, ale přec, něco není v pořádku, ale co..?
Potter opatrně vezme do prstů pramen černých vlasů, které Severusovi přepadávají do obličeje, odsune je stranou. Až teď si všimne.
Náhlé pochopení a vlna špatného svědomí jej skoro srazí k zemi.
Na Severusově tváři se ještě teď lehce třpytí cestičky od prolitých slz.Pozn.: 1, Ano, ano, Severus plakal a je to nutné, vím, že je tím pádem tak trochu OOC, ale s tím se nedá nic dělat, nemůže to být stále jen bezcitný bastard.
2, Této kapitoly si važte, je doslova vybrečená. Dnešní den byl totálně na prd. Nejdřív škola, kde se mi opravdu nic nedařilo a pak jsem psala a vůbec nebyla inspirace, sice mám kapitolu vymyšlenou až dokonce, ale stejně, dneska to nějak nešlo. Tak jí prosím moc nekritizujte, opravdu to lépe nebylo možné. Chyby tam budou s tím počítám, ale dnes víc, než kdy jindy, nemám už sílu na to to kontrolovat, nebo nějak korigovat, jsem ráda, že ještě vnímám...
3, No a tohle se týká další aktualizace. Pokud jste to ještě neudělali, tak si přečtěte článek na hlavní stránce...
4, Uvědomujete si, že jsme na páté kapitole a Harry už podlehl pokušení se jménem Lucius? To je hrozné... ;o)
Dobrou...
Poslední komentáře
27.01.2008 21:50:32: mania_dardeville:To je dobře ,že si na to těhotenství budu muset počkat,mám ráda dlouhe povídky a je...
26.01.2008 18:20:32: Historický okamžik..je to snad poprvé co je mi Severuse líto..při, že ho v oblibě zrovna nemám, je t...
26.01.2008 13:52:45: byla to suprová kapitola smiley hehe Harry si de vyřídit nevyřízené účty a nakonec to zkončí nevěrou ...
26.01.2008 13:46:59: Jantar: Ono to s tím těhotenstvím nebude tak brzo, ještě pár věcí se před tím musí stát, takže to bu...
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.