Kalkulace HP/SS, HP/LM

9.kapitola - Nevěra, no a co?

Konečně další kapitola. Ještě to není měsíc, tak je to dobrý… Možná až budou velký prázdniny, tak budu zvládat přidávat častěji, ale spíš ne. No každopádně, až dopíšu jednotlivý slashe, tak si pak budu muset nechat jenom jednu, dvě povídky, abych toho stále nepsala tolik a pak to tak pomalu přibývá.

Každopádně si kapitolu užijte.

Věnováno: ailam

Upozornění: 15+

 

"Harry..?" Severus nakoukl dovnitř pokoje. Rozhlédl se kolem.

„Harry, jsi tady..?“

Povzdechl si, kam zase mohl jít? Pomalu jej to začínalo unavovat. To, jak se mu mladík vzdaloval. Nechápal to.

 

Odešel do knihovny. Nalil si whisky a sedl si do křesla.

Nechtěl to řešit. Zeptá se Harryho až se vrátí.

Kdy to vlastně začalo? Kdy se mu Harry začínal vyhýbat. Bylo to už před tím, než s ním odmítal spát? Mohlo za to snad to pošetilé přání? To přeci ne.

Severus pochyboval, že by si Harry přál dítě natolik, aby se proto choval takhle. To přeci nebylo možné. Nebo ano? Opravdu znal Nehelvítského chlapce tak málo, že si tohle neuvědomil.

Možná by měl ustoupit. Třeba by se pak jejich vztah opět zlepšil. Ale k čemu by to bylo. Pak by se tady objevilo to dítě a Severus si nebyl jistý, nakolik by zvládal život s dítětem. S tvorem, kterého by se pak již nemohl zbavit.

 

Navíc tu bylo to riziko. Nechtěl o Harryho přijít a rozhodně ne, kvůli jeho rozmaru mít dítě.

 

Harry přeci věděl do čeho jde, když s ním začal žít. Tak proč si nyní vymýšlel takový věci, jako mít dítě.

Severus se zamyslel. Bylo to už dávno, co se Harry naposledy zmínil o tom, že by spolu mohli založit rodinu. Čím to bylo? Nestál snad už o dítě? Tak rychle změnil názor? Vždyť se zdál být tak přesvědčený, že dítě mít musí. Tak čím to bylo?

Lucius… Ano, od doby, co pro něj pracoval, tak se změnil víc, než když mu Severus odmítl splnit přání.

Co pro něj Malfoy znamenal?

 

Snape mladíka stále podezříval, že jej podvádí. Ničila jej představa, že by mu Harry byl nevěrný právě s Malfoyem, s jeho věčným sokem. Ne, nemohla to být pravda. Harry by to nikdy neudělal.

 

Dolil si již několikátou sklenku. Povídal se na hodiny. Harry se stále nevracel. Kde jen mohl být? Neměl by zkusit, zda není v práci? Ovšem, co by tam dělal?

 

***

 

Uběhla další hodina. Rozmrzelý, lehce opilý Severus si oblíkal hábit. Chystal se jít najít svého partnera.

Věděl, že není v práci, nedalo mu to a musela zeptat. Jistě, co by tam taky dělal, když měl volno. Ani Harry nebyl tak posedlý prací, aby tam chodil stále.

Ovšem ještě jednu zajímavou věc se tam Severus dozvěděl a to, že mladík nenechal práce pro Luciuse.

 

Stále doufal, že se Harry jen rozhodl nechat to na jindy, na dobu až bude v práci. Věřil mu, doufal, že by Nebelvíru nezradil jeho důvěru.

 

Kde teda Potter mohl být, když nebyl v práci? Věděl kde, u Malfoye… Netušil, jak se tam mohl dostat, co jej mohlo napadnout, když se vydal právě tam. Ale kde jinde by byl. Neměli tady žádné přátele a s lidmi z práce se Harry zrovna dvakrát nepřátelil, aby s nima někam chodil.

 

Snape věděl, kde je Luciusův dům. Vždyť plavovlasý kouzelník své návyky nikdy neměnil. Navíc na změnu sídla neměl důvod.

 

Vydal se tam. Chtěl zjistit, zda je to pravda, zda jej Harry podvádí. Ale ne, stále tomu nechtěl věřit. Ovšem, pokud jej chytne při činu…

Ne! Harry by to nikdy neudělal.

 

***

 

Černovlasý mladík ležel ve velké dřevěné posteli. Přivřenýma očima sledoval nebesa nad sebou. Přemýšlel.

 

Opravdu byl ochotný se k něčemu takovému upsat. Vždyť, třeba až budou mít to dítě, třeba se to zlepší, třeba si budou se Severusem blíže, ale co když ne? Co když se dozví, co proto Harry udělal a odvrhne ho? Udělal by to?

Potter si nebyl jistý. Nevěděl, nakolik Severuse zná.

Ano, věděl ,že dokáže být zlý, vždyť jej několik let učil, několik let mu znepříjemňoval život. Ale taky věděl, že Severus dokáže být milý, úžasný, citlivý. Ano, i když to nedával najevo, tak Harry se v něm už naučil číst.

Ovšem tohle byla nová situace. Nemohl vědět, jak bude Severus reagovat. Ne, jak bude. Jak by mohl. Vždyť on se to neměl dozvědět…

 

Plavovlasý kouzelník vstoupil do místnosti.

Lačným pohledem přejel křivky mladého těla na posteli.

Ač se to snažil nedávat příliš najevo, černovlasý mladík jej přitahoval, byl krásný. Taková porcelánová panenka. Křehký a tak snadno ovladatelný. To měl Lucius rád. Rád měl nad někým převahu. A hlavně… Když si uvědomil, že Pán zla měl co dělat a stejně mladého Nebelvíru Harryho mu nešlo. Bylo mu jedno, jak skončí, potom, co jej odkopne, potom, co jej i Snape odkopne.

 

Nyní si užije a o tom, co udělá s důvěřivým Nebelvírem a jeho prokletým přítelem bude uvažovat až pak…

 

***

 

„Neboj se, do teď ti to nevadilo, tak proč se začínáš chovat ublíženě. Zapomínáš, že na začátku to byl tvůj nápad.“ Lucius si sedl na postel vedle mladíka, jemně jej pohladil po tváři.

Harry se na něj podíval.

„To je jedno. Nechtěl jsem v tom pokračovat!“

„Co si to nalháváš. Chceš mě, nemysli, že to nevím.“ Škádlivě zaševelil, načeš mu jazykem přejel přes líčko.

„Ne…“

 

Plavovlasý kouzelník k sobě přitáhl tělo mladého bodyguarda. Nechtěl poslouchat řeči, které stejně k ničemu nevedly. Pokud si Potter myslel, že jej snad propustí bez své odměny, tak byl na omylu.

 

Harry se nevzpíral. Šel sem dobrovolně. I když doufal, že se domů co nejdříve vrátí, zatím se zdálo, že de strávil a ještě stráví příliš dlouho času.

Ale nemohl si stěžovat. Lucius splnil svojí část dohody. Dal mu lektvar. Lektvar, který mu dopomůže k vytouženému potomkovi.

Co na tom, že se za to bude muset s Malfoyem několikrát vyspat. Vždyť Severus nemusí nic vědět…

 

Lucius zajel rukou pod lehkou pokrývku, kterou měl harry přehozenou přes sebe. Přeci jen by mu bylo více, než nepříjemné, kdyby ležel na Luciusovi posteli zcela nahý, nezakrytý a v jasném světle svící, které se pán domu neobtěžoval zhasnout.

Ne, že by se styděl, tedy, rozhodně ne za své tělo. Ovšem, přeci jen, i po těch nocích, které s Malfoyem strávil, bylo to něco. Něco zakázaného, něco, co by neměl a ve světle všech těch plamínků, které je nyní ozařovaly si připadal přeci jen poněkud trapně.

 

„Přece by ses nestyděl,“ zaševelil Malfoy, když Harry zcela instinktivně přitáhl pokrývku blíže ke svému tělu v momentě, kdy mu jí Lucius začal stahovat.

„Ne…“ Spustil ruce podél těla, rozhodně to Malfoyova nechtěl usnadnit. Nechápal, jak se předtím mohl nechat zlanařit a spát s ním dobrovolně. Nebo to nebylo tak úplně dobrovolné? Z posledního sexu si přeci nic nepamatoval. Povzdychl si.

„Hodný chlapce,“ usmál se Luciuse.

 

***

 

Severus stále před domem, kam se hodlal jakýmkoliv způsobem dostat. Ano, měl v plánu použít násilí, jen aby se ujistil, zda tam Harry je a zda má cenu o mladého Nebelvíru bojovat. I když, pokud jej opravdu podvádí a právě s Malfoyem… Byl si jist, že je bez šance. Kdo by si místo plavovlasého aristokrata vybral jeho.

 

S mírným podivem prošel bránou. Tohle bylo až příliš snadné. Copak se Malfoy tolik změnil, že by přestal zamykat každé dveře, za které vstupoval.

Brána se totiž sama otevřela. Možná jen poznala toho, kdo jí kdysi tak často procházel…

 

Bez většího zájmu prošel zahradou, která i po těch letech vypadala stále stejně. Stanul na prahu před vchodovýma dveřmi.

 

***

 

„Luciusi, já…“

„Mlč, nechci nic slyšet, jsi tu jen, abys splatil to, co mi dlužíš. Nic jiného od tebe neočekávám a ty nic jiného nečekej ode mně.“ Mluvil hrubě, ale vynahrazoval to jemností dotyků, kterými zahrnoval mladíkovo tělo.

 

Mladík si skousl spodní ret. Doteky mu nebyly nepříjemné, ovšem nechtěl, aby to Malfoy věděl. Tak moc se mu nyní protivil. Ale ty doteky… Slastně přivřel oči. Ještě více skousl zuby to jemné tkáně na rtech, nesměl mu uniknout sten, který si tak dravě hledal cestu ven.

 

Lucius se pousmál. Ne, že by se nebavil, když mladíka takto dráždil, ale přeci jen jemu to žádný velký požitek nepřinášelo.

Musel mít více. Chtěl to, na co měl nyní nárok.

 

Bez skrupulí otočil Pottera na břicho.

 

***

 

Otevřel dveře do místnosti, kde kdysi trávil tolik času, tolik nocí… Tolik promarněného času!

 

Strnul hned na prahu. Ať čekal cokoliv, přeci jen na to nebyl připraven.

Nebyl připravený slyšel slastné vzdechy svého přítele. Nebyl připraven vidět Luciuse Malfoye, jak se prohýbá nad mladým tělem Nebelvíra. Jeho Nebelvíru!

 

Vytáhl hůlku. Nepřemýšlel nad tím co dělá. Chtěl se jej zbavit. Na vždycky zničit plavovlasého kouzelníka, který mu vždy vzal to, co mu bylo nejdražší…

 

Jediné kouzlo srazilo Malfoye k zemi dřív, než si vůbec stačil uvědomit, co se děje.

 

Potter se zděšeně posadil na posteli. Pohled zelených očí putoval ke dveřím v nichž stál černovlasý kouzelník.

 

„Severusi… Ne, nech to!“ Urychleně si stoupl před plavovlasého muže, který ležel na zemi a ztěžka oddechoval, nemohl se bránit.

Snape si chlapce pouze změřil pohledem.

„Severusi…“ Harry se k němu přiblížil. Viděl tu bezmoc v černých očích, bylo mu jasné, jak moc mu ublížil.

Snape bez dalšího pohledu na plavovlasého muže, či na mladíka, který chráně jej stále před ním, se otočil a odcházel pryč. I kdyby chtěl, nemohl Harrymu ublížit. Vždyť Harry byl to, pro co žil…

 

Černovlasý mladík se urychleně oblékl a rozeběhl se za svým přítelem.

Mohl jen doufat, že Lucius z tohoto malého incidentu nebude dělat drama…

 

***

 

„Severusi…“

„Nechci nic slyšet.“ Usadil jej starší kouzelník. Stál u okna, zády k posteli, na které seděl zelenooký mladík.

„Chtěl bych ti to vysvětlit.“

„Není co vysvětlovat.“

„Ale, Severusi, prosím…“ Zoufale.

„Ne… Spi, pokud budeš i ráno mít tendenci mi něco sdělit, tak to probereme pak.“ Stále stál u okna, nechtěl se otočit, nechtěl vidět zraněný pohled očí mladíka, za kterého by byl ochotný obětovat cokoliv.

 

Pozn.: Původně to měl Severus zjistit až o něco později, ale myslím ,že takhle to bude lepší… Jinak, můžete sice Severusovi dávat rady co s Potterem, ale já mám v plánu je nechat u sebe, aspoň pro zatím…

Poslední komentáře
03.06.2008 23:40:16: smiley${1}smiley${1} Díky!!!
14.05.2008 10:29:12: Blanch: Děkuji... Stesii: No Harry je naivní, však je to přeci Nebelvír... Jantar: děkuji...
14.05.2008 00:58:27: Úžasná kapitola :))) Na tuhle jsem se těšila :))) A nezklamala :)))
12.05.2008 20:21:44: super kapitolka , jako vždy smiley jenom nechápu jak může být Harry tak strašně naivní, zvlášť po válc...
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.