Amor firme ut misos HP/LM

2.kapitola - Vir ac sui leges - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9355":
Heather
Začala jsem teprve číst a příběh se nezdá špatný, ale udělej PROSÍM něco s pravopisem, to je otřesné. Namátkou - lynčovat, ne linčovat, místnost byla laděna, ne lazena, následoval ji místo jí... atd., atd. I na internetu jsou Pravidla.
Heather
Začala jsem teprve číst a příběh se nezdá špatný, ale udělej PROSÍM něco s pravopisem, to je otřesné. Namátkou - lynčovat, ne linčovat, místnost byla laděna, ne lazena, následoval ji místo jí... atd., atd. I na internetu jsou Pravidla.
SunFlower
nevím čím to je ale úplně mě tahle povídka dostala :) a hlavně představa Luciuse jako Ňuníka smiley
Jantar
Perfektní kapitola.Zajímalo by mě ,jak Lucius přispěl k porážce Voldemorta a za co sedí Drako.Jestli jsem to pochopila správně tak je paní Malfoiová mrtvá?Moc se těším na pokračování,jsem zvědavá jaký dáš směr téhle povídce.
Blanch
to bylo meine :)
Manio Rivill vím, že to překládá, vždyť jsme se tam i mezi komentáři spolu bavily my dvě..a ne to bylu u UY,ale tu povídku jsem četla ještě na starém fanu, tu s tím Luciem, o té vím, ale má tam jen pár kapitol.

Jinak UY já tu povídku mám přečtenou v originále.



U Meropy jsem včera byla už taky..a zjistila, že tam takový má. Ale ten je na mě moc sladký..já mám ráda povídky, kde se ten vztah teprve vyvíjí, tady je to už v rozjetém vlaku...
mania_dardeville
Blanch: Tak vím, že tento pár překládá rivill http://rivill.mujblog.info/miluj-me/



A Pak Meropa http://merope.mujblog.info/luciusova-vyhra-slash-18!!!/



Ale určitě ještě někdo, jen si teď nevzpomenu kdo... smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Blanch
Já se na tuhle povídku tak těšila...furt jsem chodila vyhlížet, jestli si nenapsala pokračování a dočkala jsem se.

Je to perfektní, Manio. Už jsem dospěla i do stádia, kdy mi hrubky ve shodě přísudku s podmětem vadí asi tak jako dvanáct hodin příjemného spánku, k tomu bych přirovnala spokojenost nad další kapitolou téhle povídky. Jsem tak ráda, že někdo zpracovává můj oblíbený pár. Nevíš ještě o někom, kdo o těchto dvou píše? Mám nedostatek povídek na tohle téma.

Už teď s enetrpělivě těším na další.
Sirina
Úžasný, tenhle slash se mi mocinky líbí. Už se těším na další!!!!!
lilika
supeeeeeeeeee. vazne sa tesim ze si pridala, nas skueli Lusiusko ziaril. som sa ho nemohla nabazit .... bolo to zlate. len dufam ze z harryho neurobis v dalsej kapitole uslintaneho zalubenca a trosku. to by ma sklamalo..... dufam ze bude pekne dlho vzdorovat. som zvedava co si vymysli na rona a herm. (asi to este ani on nevie co?) tesim tesim
erian
paráda
Kisy
Hurá veľmi si ma potešila, keˇsom zbadala, že tu je ďalšia kapitolka k tejto poviedke. Som rada že píšeš o vzťahu HP/LM mám tento pár spolu s párom HP/LV asi najradšejsmileysmileysmiley
Severina
Ze začátku jsem nevěděla jestli jsem tuhle povídku vůbec začala číst, ale když jsem našla svůj komentář v předešlé kapitole rozpomněla jsem se i na obsah *tomu se říká zázrak* A musím zkonstatovat, že jsem natěšená ještě víc než předtím..úplně se chvěju nedočkavostí, co bude Lucius s Harrym provádět...doufám, že kapitola přibude co nejdřívsmiley
____________________________
Klid, nejhorší smrt je z vyděšení. http://www.severinka.mysteria.cz
helwet
skvělá kapčasmiley
pansy
heh to je dobrý:D u mě je jednorázovka!!:) v sekci slash:) jo a není opravená. JInak tohle bylo super
____________________________
Mors eas vindicta
victor
Moc se těším na další kapitolku a jsem zvědavá na další vývoj...děje
____________________________
victor
Verča
Úžasná kapitola!! Opravdu skvělé!! Moc se těším na další...

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.