Amor firme ut misos HP/LM

29.kapitola - Vir, qui scio nimis exigue 1/2 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3858":
mania_dardeville
Delko: Ale já jsem za ty komentáře moc ráda! Takže je skvělé, že jsi něco napsal, i když ses rozhodl už nepsat, což je škoda, lidi by měli hodnotit co čtou (no jo to se mi to říká, když musím stále někomu vnucovat své názory)

Ale i tak, budu ráda, když se tady nějaký tvůj komentář zase někdy objeví. smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Delko
Můj první komentář. smileysice jsem neměl v plánu vůbec někdy něco psát, ale když už mám náladu, tak jsme se odhodlal a budu Vás tu nudit svými žvásty. Amor je povídka, která mi doslova vyrazila dech, nevím proč, ale to je snad jedno. Takhle popsaný a napínavý děj jsem dlouho nečetl, doufám, že konec nebude odfláknutý, jak se mi to stává skoro všude, ale věřím, že ne, asi si přečtu i ostatní povídky, ale už Vás žvásty nudit nebudu. Určitě si počkám, jak tohleto dopadne.
____________________________
O všem se má pochybovat. Delko
mania_dardeville
Akiko: No samozřejmě. smiley

Abigail: He, napadlo mě dost věcí, co by mohl chtít.

Malika: No ono to možno bude chaotické celkově, totiž mám myšlenku, začnu jí psát a než jí dokončím, tak naskočí jiná myšlenka, tak přejdu zase na ní a tak dále... smiley

candy: přijde mi to, nebo jsem tvůj komentář neviděla snad roky? Severus tam taky jako partner nebude, žádný takový zvrat rozhodně nechystám, co bylo bylo, dál možná Severus bude nějaká ta pomocná síla. smiley

Prava.smrt: děkuji

Všem moc děkuji za komentáře. smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Akiko
Harry není jako Voldy? No uvidíme, ty nám to stejně ještě pěkně pokroutíš smiley. Jinak samozřejmě moc hezké smiley
Abigail
Ještě že jim Snape pomohl, ale co za to bude chtít? moc pěkná kapitolka :D
Malika
tak jsem právě dočetla celou tuhle povídku až sem.je taková....moc se mi líbí.z jedné strany je taková líbívá z druhé strany hodně nechutná...(ne že by mě to vadilo ale to s tim brumbálem...už v sedmém díle jsem měla chuť ho zabít ale teď...nevim co nejhoršího pro něj vymyslet) a trošičku se mi zdá chaotická.ale nejspíš to bude tím že jsem se do postav vžila a harry je teď trochu chaotický.
Mia
huh takhle napínat celou kapitolku...to je tedy síla..ovšem Harryho zjištění je taky síla...hih...
lilika
naozaj velmi dobra kapitola. napinava. normalne som sa bala ze ich dumby najde. to by bolo nemile. takziez sa mi paci smer luciuskovych uvah. ze by prestal verit sevovi? no to by sice velmi nepomohlo ale na druhej strane aspon by sa sev v tom vztahu nemotal (nie ze by som ho nemilovala, ale sem sa mi nehodi) ;) nie ako partner. mozno ako radca a velmi velmi velmi dobry priatel ale nie ako partner.
Prava.smrt
smileyfíha jsem se bál, fakt úžasná kapitola, krása. smiley
____________________________
Domin

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.