Amor firme ut misos HP/LM

44.kapitola - Příliš mnoho informací 1/2 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8842":
mania_dardeville
gleti: chápu tě, no nejspíš jsem ovlivněná tím, že poslední dobou čtu hodně povídek, které jsou psány ze strany Mistra nebo Harryho, který je na straně zla. Ale chápu, že je únavné, když je tady tak jasně dané, že ti zlý prostě vyhrávají, ale rozhodně jsem to tak nezamýšlela. Pokusím se s tím něco udělat, byla bych totiž nerada, kdyby se to stalo ještě víc fádní. No, snad to ještě půjde zachránit. smileytess: He, nejspíš nandaj. Zase tak posedlá vítězsvím těch zlých nejsem. smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
julie melicharová
milá mania, přiznám se ti, že začínám být z téhle povídky trochu unavená. To jak věčně vítězí zlo a dobro (byť v případě Luciuse hovořit o dobru je přinejmenším podivné) nemá šanci se bránit je vyčerpávající. Chtělo by to nějakou změnu. Ty přece umíš vymyslet nádherně zmijozelské pomsty, začni už, prosí.

Potěšilo mě však, že Lucius KONEČNĚ ví, co se v létě stalo harrymu a KDO za to může. Doufám, že mu to pořádně osolí.
____________________________
gleti
tess
tak co slyšel toron? no tak nenapínej nás smiley. já být luciuse tak toho hnusáka zabiju hodně pomalu, aby dlouho trpěl. smiley už se těim jak to s nima bude dál a jak to, doufám, nandaj brombálovi ( to je taky hnusák)

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.