David/Ondřej

Co je X-factor od Mardom

Povídka od Mardom. Opravdu velice krásné dílko a já jí za něj moc děkuji...
Povídka není vhodná pro osoby mladší 18 let.Tolik dobrých zpěváků a zpěvaček a on musí vybrat poslední čtyři. Ale sakra které? Čím kola postupovaly dál, tím horší bylo rozhodnutí. Chvíli se zamýšlel nad tím, co by mohlo být u posledních kandidátů tím požadovaným x-factorem. Zavřel oči, aby se mu lépe přemýšlelo, ale místo toho uviděl ten pohled. Moc dobře věděl, komu patří a čím víc se snažil ho odehnat, tím neodbytněji se mu vkrádal do mysli. Přemýšlel proč mu zrovna on nedává spát. Jeho zpěv není bůhvíjak úžasný, ale ty rty, které si neustále olizuje, ty hypnotické oči, postava. Trochu mu připomínal Sámera.

„Je s podivem, že to ještě bulvár neobjevil. Mám štěstí, že mi Lucia dělá dobré alibi. Přeci jenom nebýt toho, že jí noviny čas od času vidí se mnou, asi bych měl teď smůlu,“ řekl si v duchu pro sebe.
„Ještě, že kamery nejsou přítomny všemu.“ Napadlo ho, že mu do textu písně, kterou má při vyřazování zpívat, napíše vzkaz. Nakonec se rozhodl pro jednoduchou větu. Pokoj 214 dnes ve 21:00 hod. Raději ho ani nepodepsal, bude spoléhat na to, že to Davidovi dojde. Přeci jenom, novináři by si smlsli.

Bylo za deset minut devět a Ondřej ve svém pokoji neklidně přešlapoval. Přijde, nepřijde. Ještě jednou se povídal do zrcadla, jestli mu to sluší. Ještě pět minut.
Pokud nepřijde, bude si muset pomoct sám. Je tu sice Gábina, ale jeho ženské už nezajímají. Ozvalo se tiché zaklepání, jakoby dotyčný váhal, jestli se odvážit. Než stihl dojít ke dveřím, uslyšel zaklepání podruhé, ale tohle bylo takové jasnější.

Otevřel dveře a v nich stál on.

„Pojď dál, Davide, a posaď se, rád bych s tebou něco probral.“
„Jistě, pane Soukupe, o co se jedná?“
„Jak víš, zítra večer budu vybírat, které čtyři pošlu dál. Minule jsi mě zaujal a proti všem zákonitostem jsem tě poslal dál, ačkoliv jsi mě nepřesvědčil.“
„Já vím, pane Soukupe, a moc si toho vážím, vím, že tady jsem navíc, mám vám něco zazpívat nebo něco udělat, abyste nelitoval svého rozhodnutí?“ vyblekotal ze sebe rychle.
„No něco by tady bylo, ale nemusím ti snad říkat, že by to muselo zůstat jen mezi námi.“
„Je mi to jasné, udělám pro Vás všechno, moc si vážím šance, kterou jste mi dal,“ sliboval nerozvážně mladík.
„Opravdu všechno, Davide?“
„No, všechno…“ začal David už o něco pomaleji a přemýšlel, kde se skrývá háček.
„Tak pojď za mnou,“ a dovedl ho do vedlejší místnosti, kde byla obrovská postel, „a pomalu se vysvlékni.“
„To nemyslíte vážně, pane Soukupe?“
„Tady mi můžeš říkat Ondro, ale jenom mezi námi, je to jasné?“
„Jistě,“ špitl David.
„Rád bych zjistil, jaký je tvůj X-factor. Myslím, že budeš mít úspěch u mladých dívek, ale rád bych objevil tvoje kouzlo jako první.“

David chvíli stál a vypadal, že právě přemýšlí o této nabídce. Buď toto podstoupí a půjde dál anebo to odmítne a zítra bude vyřazen. Kývnul hlavou, že chce jít dál.

„Co, co mám dělat.“
„Svlékni se.“
„To nejde, to nemůžu, jak by k tomu přišli ostatní.“
„Ale Davide, nebuď naivní. Ty se hodně bavíš s tou slečnou s žirafou, že?“
„Bavím se s Aničkou a co?“
„No tak pokud mi předvedeš svou vděčnost dnes a potom každý týden, tak postoupí taky. Tak co, uděláš to pro ni, když ne pro sebe?“

David odvrátil pohled a snažil se pochopit, o co Soukupovi jde, ale jediné, co ho napadlo, bylo, že mu jde o něj a on netušil proč.

„Vážně postoupí?“ zeptal se nedůvěřivě.
„To ti můžu slíbit.“

Rychle, aby si to ještě nemohl rozmyslet, zavřel oči a sundal si triko. Soukup se usmíval, neboť věděl, že hříšná noc právě začíná. David byl tak nervózní, že měl problém rozepnout si opasek.

„Chceš pomoct?“
„Ne-e, to není nutné, zvládnu to sám,“ řekl celý rozechvělý.
„Jsi moc hezký kluk, Davide.“
„Odkdy se díváte na chlapečky, proč nejste teď se svou milenkou?“ rozkřikl se David.
„Ale snad bys mi nepředhazoval Luciu, měl jsem o tobě větší mínění, ostatně o ni tu teď a tady nejde, nemyslíš?“
„Já raději nemyslím, neboť bych utekl.“
„To bys mi snad neudělal,“ řekl Soukup a přistoupil k Davidovi, který měl na sobě už jen trenýrky. Vzal jeho ruku a přitiskl si ji na své vzrušené místo. David chtěl ucuknout, ale Soukup ho držel pevně.

„Něco jsi chtěl, nezapomněl jsi na to?“

Polknul a udělal to, co po něm bylo žádáno. Stál nahý vedle postele a čekal na to, co se bude dít.

„Lehni si na postel - na záda.“

Rychlým tahem si sundal kalhoty a sednul si na postel. Začal Davida hladit na prsou jemnými tahy, které pomalu přecházely níž. Davidovo tělo odpovídalo a on sám vypadal zmateně, překvapeně. Když se ho poprvé Ondřej dotknul jazykem, David vztáhl ruce proti jeho hrudi. Začal rozepínat knoflíky košile, aby se mohl dotýkat jeho hrudi - bylo to tak elektrizující.

Ondřej se přiblížil svými rty k těma jeho a tiše zašeptal: „líbí?“ Pak své rty přitisknul na jeho a začal se jich něžně dotýkat. Vzrušení přešlo i na Davida, a tak jen pootevřel rty a jazykem prozkoumával každičký koutek Ondřejových úst. Po chvíli už nebylo zřejmé, kdo je vítěz a kdo poražený, neboť propletená těla dávala i brala navzájem.

Nespěchali, neboť měli celou noc, ale za chvíli již polibky nestačily. Na Davidově tváři byl vidět zájem, i když netušil, co se přesně bude dít. Ondřej si sundal rozepnutou košili a jemně Davida otočil na břicho. V rychlosti si sundal i trenýrky a vzal do ruky krém a lehce se na Davida posadil. Krém mu roztíral po celých zádech až k zadečku, kde lehce pohladil tu žádanou dírku, a pak se zase vrátil nahoru a masíroval jeho ramena. Tak to udělal několikrát, až už David necukal při dotyku na zadní otvor. Využil toho a namířil dovnitř svůj nakrémovaný prst.

David vyjekl: „ne, to ne, to nemůžete, to je hezké, ne je to divné, já nevím.“

Ondřej se jen usmíval a místo jednoho prstu zasunul postupně dva, tři. Zlehka masíroval prostatu a bylo vidět, že se to Davidovi líbí. Konečně byl David dostatečně připravený - Ondřej vytáhl prsty a lehce zasunul na krajíček svůj penis, který tepal vzrušením. Trošku zatlačil a vklouznul dovnitř až po kořen.

„Co, co to je, pane… vlastně Ondro.“
„To je něco, co se ti bude velmi líbit, Davide,“ řekl a začal své pohyby zrychlovat.

Tak moc se na Davida těšil, že mu stačilo jen pár pohybů a cítil, že to na něj jde. Naposled přirazil až dozadu a už to z něj pod proudem stříkalo. Cítil, jak přichází uvolnění. Ale chtěl, ať z toho David taky něco má, tak ho otočil zpět na záda a vzal jeho penis do ruky. David se celý chvěl v očekávání toho, co přijde. Když ucítil jazyk na své uzdičce, málem vykřikl.

Bylo nádherné cítit doteky jazyka a jemné sání, ale nových zážitků zažil dneska hodně, a tak jeho vyvrcholení přišlo dřív, než čekal. Byl z toho smutný, ale Ondřej ho uklidnil, když prohlásil: „Nic si z toho nedělej, příště to bude ještě lepší. Teď se zajdi osprchovat a běž se na pokoj trochu prospat, ať mi to tam zítra nepokazíš.
Přeci jenom zpívat umíš, tak proč toho nevyužít. „Dobře, Ondro, udělám to přesně tak, jak říkáš.“

Když bylo po koupeli, vzal Ondřej Davida kolem ramen a řekl: „Tak další kolo bude za týden - stejné místo a stejný čas.“
Poslední komentáře
01.04.2019 16:26:14: Tomu konci jsem se zasmála.smiley${1}
30.04.2008 14:00:03: Už jsem to říkala mardom,ale nedá mi to a musím napsat komentář i sem. Jednoduše se mi to líbilo. Ří...
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.