David/Ondřej

David/Ondřej od Mutant

Přišla mi povídka od Mutant na moje přání, vytoužený slash David/Ondřej Soukup. Děkuji...
David zase postoupil a věděl proč. Ondřej Soukup posílal potají ze zákulisí sms zprávy a spousta jeho podplacených lidí taky. Davida to štvalo, už pětkrát Soukupa nachytal s mobilem v ruce a nemohl mu uniknout blažený výraz v jeho obličeji, který tam občas vídal i jindy, když se na sebe dívali. Nejdříve si myslel, že si tajně dopisuje s Osvaldovou, ale pak omylem do Soukupa vrazil a uviděl, že píše sms do X-faktoru a to pro něj. Soukup se začervenal a pohladil si plešku, pak odešel pryč, aniž by řekl slovo.

Pozdě večer den po třetím postupu.
David seděl na lavičce v parku a přemýšlel, byl pečlivě zamaskovaný, aby ho nepoznali, teď potřeboval být chvilku sám, potřeboval se uklidnit a ujistit se, že o nic nejde. Jak tak přemýšlel nevšimnul si, že ho někdo sleduje, ten někdo dřepěl v křoví a prohlížel si svou oběť. Opatrně se začal přibližovat k zasněnému Davidovi, ten si osoby nevšimnul, ani když byla asi tak tři metry od něj. Muž po Davidovi skočil, bylo to nenadálé a tak se David nemohl bránit, muž ho zatáhl do dalšího, ale většího křoví. David začal křičet, ale muž byl jako ve snách, přitisknul Davidovi ruku přes ústa a druhou ho začal pomale zbavovat oblečení.

"Ale ale, to je pěknej klouček, neznám tě?" zašeptal muž vzrušeně a sundal Davidovi svetr, ten se pokusil o obranu, ale bylo to marné, muž byl o mnoho silnější.

Najednou byl volný, bez svrchní části oblečení, ale volný. Podíval se, co se stalo, ale v křoví byla docela tma a tak toho moc neviděl, jen slyšel tlumené výkřiky dvou bojovníků. Najednou bylo ticho, David neschopen pohybu čekal, co se bude dít, když tu najednou se ho někdo dotkl. Hystericky vyjekl.

"Ššš uklidni se, Davide, všechno je v pořádku," šeptal Davidovi známý hlas.
"Pane Soukupe?" vyhrkl překvapeně.
"Tiše Davide, pojď půjdeme do bezpečí," řekl Soukup a pomohl Davidovi se obléct.
"To ho tady necháme, neměli bychom zavolat policii?" zeptal se David, když ho Soukup odváděl.
"Ano, my ho tady necháme a teď pojď, než se vzbudí," řekl Ondřej a vedl Davida za sebou. Najednou byli před hotelem, kde teď David bydlel.
"Tak běž a už se netoulej," řekl Ondřej, když už tam stáli tři minuty.
"A nechcete jít dovnitř, jako myslím na kafe," řekl David tiše a díval se přitom do země.
"No, možná na chvíli by to šlo," řekl Ondřej tiše a následoval Davida do hotelu.

David v pokoji nachystal kávu pro sebe i pro Ondřeje, tiše popíjeli a občas se na sebe stydlivě podívali. Najednou bylo kafe všude, jen ne v šálcích. Ondřej tisknul Davida k zemi a vášnivě jej líbal. David se nebránil, bylo mu to příjemné, dokonce se přistihl při zvrhlé myšlence, že toho Soukup umí mnohem víc a mohl by mu ukázat něco nového. Ten večer mu Soukup opravdu ukázal něco, co David nikdy v životě nezažil a byl rád, že mu Soukup nadržuje.

(To napadení beztak vymyslel Soukup, aby Davida dostal do postele.)
Poslední komentáře
23.04.2008 19:15:18: Hm, tak nevím co na to říct... byla to šílená rychlovka, moc jsem si to neužila... a tak jsem se těš...
10.04.2008 23:00:14: Mutant: Je skvělé, že jsi se do toho pustila. :) Já to mám rozepsané, ale nějak se nemůžu prokousat ...
09.04.2008 21:45:06: Vzhledem k tomu ,že jsem před nedávnem četla tvou žádost o tuto jednorázovku jsem pochopila o co se ...
09.04.2008 20:13:52: To je dobře, žes to opravila, jsem si toho všimla teprve před hodinou. Dík.smiley${1}
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.