David/Ondřej

David/Ondřej od Seven

Další jednorázovka na pár David Gránský (no jo, Mania už zjistila jak se jmenuje XD) a Ondřej Soukup. Tentokrát za ní můj dík patří Seven.
Konečně ticho. Konečně byl sám, bez všech těch lidí okolo.Seděl v tiché chatě a popíjel koňak.V duchu se probíral vzpomínkami. Vždycky záviděl všem těm hvězdám jejich popularitu. Záviděl jim fanynky, peníze. Záviděl jim fotky v časopisech, rozhovory pro noviny a televizi.
Byl jsem debil, pomyslel si. Dneska se mi konečně podařilo zmizet.
Znovu se ponořil do vzpomínek a zamyslel se nad svým účinkováním v X-faktoru. Byla to náhoda, pomyslel si. Neumím zpívat, nebo aspoň ne tak dobře, jako jiní. Jo, vypadám dobře, mám kondičku - to je další plus. No a moje nejlepší plus je ON. Nikdy bych neuvěřil, že by si mě mohl všimnout. Je přece ženatý s tou namyšlenou krávou.Vypadá vždycky tak sebevědomě, elegantně a nad věcí a když HO vidím sedět vedle tý… jeho... manželky. Chce se mi zvracet, tak ať se potom nikdo nediví, že nemůžu zpívat. A když se dívám jinam, vidím jeho oči a cítím jeho pohled - vyslíká mně. Hodnotí a já mám co dělat abych si vzpomněl na slova a nezačal koktat.
Včera si všiml, že nejsem ve své kůži. Dal mi klíče od své chaty a řekl mi, že si tady můžu dělat co chci. Doufám, že bude mít čas. Mohl by se stavit. Mohli bychom probrat strategii, image, choreografii a co já vím všechno.
Kecy, kecy.. nejraději bych ho viděl vedle sebe v posteli. Nahého. Vzrušeného. Toužícího a dobyvačného.
Zasním se a když se proberu vidím ho jak vstupuje do dveří a slyším ho jak vyslovuje moje jméno

„Davide, vy máte talent, ale o tom se teď nechci bavit. Svléknout, hned.“
Rozpaky nevím co s očima a jenom slyším jak opakuje

„Řekl jsem svléknout, hned..!“

Zachytím ten nepatrný záblesk v jeho očích a rozhodnu se ho poslechnout. Pomalu se vysvlékám. Snažím se rozepnout si košili, moc mi to nejde. Netrpělivě ke mně přiskočí a košili mi rozerve a začne mně hladit po hrudníku. Najde mou bradavku a prudce ji stiskne. Zasyčím bolestí i rozkoší. Přitiskne se ke mně, abych cítil jeho vzrušení. Jeho penis se tiskne k mému stehnu.Cítím jak začínám taky tvrdnout a vzrušeně dýchám. Jemně se dotýká jazykem mého krku a postupuje směrem k uším. Jemně mi skousne boltec a slyším jeho vzrušený dech. Pomalu se dotýká mých úst a vniká do nich. Ochotně je pootevřu a on do nich dobyvačně vniká. Začínám ho hladit po těle a tázavě se na něj podívám. Pohledem mi naznačí souhlas a já s nadšením pokračuji, vyslékáme se navzájem a stojíme proti sobě. Pohledem ho hltám a nemůžu se nasytit, je tak krásný. Znovu ho hladím po hrudi a po prsou. Začnu ho líbat na krku a pomalu pokračuji směrem dolů. Přes břicho až k jeho bujnému porostu, ze kterého vyrůstá... penis. Ale jaký, je velký, krásně růžový s tmavým velkým žaludem na kterém se lesknou kapičky. Hladově se podívám nahoru do jeho očí. Přikývne na souhlas a já si tu nádheru strčím do pusy. Nenasytně olíznu ty malé krůpěje lásky a začnu olizovat jeho žalud, najdu uzdičku a pomalu ji zpracovávám jazykem. Slyším jak sténá rozkoší a pomalu si ho vytáhnu z úst a začnu ho olizovat jako velkou zmrzlinu, znovu a znovu si ho nechávám zajíždět dovnitř, ON nedočkavě přiráží a najednou cítím jak ztuhne a jeho teplé sperma stříká do mých úst. Chutná báječně a já si nenechám ujít ani kapičku. Mlsně olizuju jeho penis, který se začíná znovu zvětšovat.
Klesne vedle mě a hladí mně po zádech, jednou rukou mi zajede mezi půlky. Vzrušeně vykřiknu. Vstává a já se za ním zklamaně dívám. Jde ke stolu a bere si olej. Nanese ho na svoje prsty a jeden mi strčí do zadního otvoru. Pomalu hýbe prstem a roztahuje mě. Po chvíli přidá druhý a pak i třetí. Začínám ho prosit, aby si mně rychle vzal, nebo se zblázním touhou a vzrušením. Tiše se směje mým prosbám a pomalu mě dál mučí. Konečně se smiloval a já se dívám jak si hladí svůj penis a jemně na něj nanáší olej. Kleknu si a provokativně na něj vystrčím zadek. Zasměje se a prudce do mě vnikne. Chvilku počká a začne přirážet. Je to zvláštní cítit něco tak velkého v sobě. Chvilku to bolelo, ale teď je to nádhera, jeho penis do mě proniká, cítím teplo a před očima vidím světlo a najednou není nic jenom já a ON.

Hlasitě vykřiknu: „Ondřeji“ a odněkud z dálky slyším: „Davide“.

Chvíli ležíme vedle sebe, pak ho políbím a dívám se na něj.
Řekne jen: „Já jsem věděl, že máte talent“.
S těmi slovy odchází do koupelny. Když se vrátí, podívá se na mně a tiše se zeptá jestli chci ještě pokračovat. Nezmůžu se ani na slovo, jen přikývnu. Usměje se a potichu odchází. Po chvilce mi dochází, že ani nevím na co se ptal. V čem jestli chci pokračovat? S ním nebo s X - faktorem. Podívám se na stůl a tam jsou klíče od hotelového pokoje a na vizitce napsaný vzkaz:„Další kolo příští týden v 18 hod." Usměji se a cestou do koupelny začnu zpívat.
Žádné komentáře
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.