Novinky

KONEC KONEC
KONEC KONEC

Myslela jsem, že to nikdy neudělám. Stále jsem doufala, že třeba jednou budu pokračoval. Ale ne. Svět Harryho Pottera jsem už definitivně opustila. Dokonce už ani nedočítám povídky, které jsem měla rozečtené. Čtu jiné ff a píšu jedině originální gay povídky.
Zde se tedy už nebudu vyskytovat. Takže nebudu reagovat ani na vaše komentáře ani na jiné věci, pokud to tedy nepřijde na mail.
Zastihnout mě můžete zde: ARBITRIO

Co k tomu dodat, mrzí mě to? Mrzí, světu HP jsem věnovala dobrých deset let. Ale už je to zamnou. Mohu jen doufat, že si někdo z vás udělá cestu na mé druhé (nyní první) stránky a snad se vám tam taky bude líbit.

Tahle stránka tady zůstane, přeci jen, i když si za těmi povídkami nestojím tolik, jako za těmi, které píši nyní, tak jsem jim věnovala dost času a byla by škoda je jen tak zahodit.

Do roku 2012 vám přeji jen to nejlepší!
Poslední komentáře
28.01.2014 00:25:42: marie díky že si na mě někdy vspomeneš člověk ti chce napsat a nema tvuj email:) prosím napiš mi a t...
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.