Jednorázovky

Oheň a Led

Překlad ze stránek: Fire and Ice.

Autor: Dragon Daughters
Slash: DM/RW.
"Hoří-li, přijde voda.
Mě osvěžuje ty.
Když uvnitř chladnu,
ty jsi horký a veselý.
Ty víš, že jsi pro mě dobrý."
- Universe & U, KT Tunstall


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

První část

"Hoří-li, přijde voda.
Mě osvěžuješ ty."
Sice jsme odlišní, ale navzdory všemu do sebe perfektně zapadáme. Já jsem oheň a ty voda. Ne, ty jsi chladnější než ona. Chladnější, lahodnější, že.
Já jsem oheň a ty led. Oheň a led.
Už když jsme se potkali létali jiskrty a stoupaly páry. A ty víš, že já nemohl mít jinou možnost.

Já vím, ty máš žhavý temperament, natolik žhavý, aby se vyrovnal mým ohnivým vlasům. Také vím, že jsem lehce výbušný, ale jeden dotek tvých ledových prstů a okamžitě jsem v pohodě. Když mě políbíš mé hrdlo se začne chvět, ty však vrátíš mě zpět na Zem, do svých rukou.
Slastně zchlazený a zcela tvůj.

--------------------------------

Druhá část

"Když uvnitř chladnu,
ty jsi horký a veselý."
Předtím, než jsi mě našel, byla mi zima. Umrzal jsem zevnitř ven. Ale ty jsi mě vřele zabalil, ukryl jsi mě a spálil touhou mě neznámou.

Jsem fascinován teplem vycházejícím z tvé kůže. Miluji cestu ledových kostek, které jsou při mém doteku tuhé, ale na tvém bříše roztávají a zanechávají po sobě stříbrné kapky svého putování.
Vím, že miluješ, když sleduji cestu ledu a to jak se mění v nic. Cestičku vody slíbávám z tvého těla, překrásný nářek line se z tvých úst.

Ty jsi oheň a já led. Roztávám při tvém spalujícím doteku.

-------------------------

Třetí část

"Ty víš, že jsi pro mě dobrý."Jak jsme leželi vedle sebe, těla stlačeně těsně vedle sebe, opar dokonalé slasti, věděli jsme, že je to pravda.
Oči spojené, stříbrno-šedé v hluboké modři. Rty se sešly ve vášnivém polibku.

Naše prsty společně hledají více. Náš dech je stále drsnější, čela se dotýkají. Nepotřebujeme slova. Navrchu spalující, uvnitř chladní, jsme spolu v rovnováze. Harmonii. Jsme úplní. Oheň a Led.
Žádné komentáře
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.