Ego fero tui ritus HP/TRR

3.Kapitola - Za cenu lásky


Další den. Dnes se Lord Voldemort rozhodl vzít si zpět, co mu po právu náleželo. Dnes si chtěl vzít tělo i duši Harryho Pottera. Musel, když Brumbál mu to vše tak zrádně ukradl. Vše, co si poctivě a pomalu vydobyl. To vše musel kvůli Brumbálovi získat rychle zpět.

 

Vykročil k pokoji svémo miláčka, svojí čerstvé hračičiky. Svého Chlapce, kderý přežil. K pokoji Harryho Pottera.

Neobtěžoval se klepáním, prostě vešel.

 

Chlapec ještě spal. Ležel na posteli stočený do klubíčka. Na tvářích měl zaschlé šmouhy od slz. Působil tak bezbraně. Tak zoufale. Pán zal se ušklíbl, tak dlouho čekal na doby, kdy bude mít Harryho Pottera ve své moc. Tak dlouho, takže mu to teď nějaký Brumbál nemohl vzít.

 

Lehce chlapcem zatřásl, přál si ho probudit, ale ne vyděsit.

„Harry,“ oslovil chlapce. Ten sebou lehce škubl, probouzel se. Otevřel oči, zmateně hleděl do rudých očí Pána zla. Náhle se v jeho očích objevilo zděšení. Jeho mysl si očividně uvědomila, že včerejšek nebyl jenom sen a že dnešek bude ještě horší.

 

„Myslím, že bysme už mohli obejít ten tvůj strach,“ ušklíbl se Voldemort.

„Já... já... nechci,“ zavzlykal mladík.

„Ale přece byses nebál, já ti neublížím,“zasyčel Pán zla a hrubě k sobě chlapce přitáhl.

„Ne-nechtě me,“ zděšení.

Temný pán mladíka pevně chytl. Jednou rukou mu držel obě zmítající se ruce, druhou chytl chlapce pod bradou. Vynutil si jeho pohled. Hrubě políbil Harryho rotřesené rty.

Jediným pohybem ruky serval z vyděšeného mladíka košili. Jen se ušklíbl a se zájmem si ho prohlížel. Vytáhl hůlku. Harryho oči se rozčířily hrůzou. Voldemort ho položil na postel. Otočil ho na břicho. Hůlkou vyčarovat pouta, kterýma jej přivázal k pelesti postele. Chlapec sebou zazmátal.

 

„Harry, Harry,“ Pán zla se pobaveně usmál. Vyděl, jak moc je chlapec vyděšený. Neměl sice v úmyslu mu opravdu ublížit, ale věděl, že tohle je jediná cesta, jak ho může získat zpět. A on o nic jiného nestál.

Potter zavzlykal. Ležel na posteli, bez košile, s rukama přivázanýma. Nemohl se skoro ani hnout.

Voldemort odložil hůlku, na tohle jí nebude potřebovat.

 

S úšklíbnutím sundal chlapci kalhoty, spolu se spodním prádlem. S výrazem člověka, který za chvíli dostane vše, po čem touží, so prohlížel obnažené tělo před sebou.

Harry opět slabě zaprotestoval, přes vzlyky mu nebylo rozumnět. Pán zla si mohl jen domýšlet, jakými argumenty jej chce odvést od jeho úmyslu.

 

„Harry, řekl jsem že ti neublížím. Bude se ti to líbit,“ zaševelil mu do ucha Pán zla.

„Ne-nechtě mě,“ zopakoval už po několikáté za ten den chlapec.

„Ale to já přece nemůžu,“ úšklebek.

„Uvidíš, není to tak hrozný,“ s ím se zvedl z postele a otevřel šuplík vedle Harryho postele. Našel, co hledal. Lubrikační gel.

 

Přešel zpět k Harrymu. Sedl si obkročmo na jeho nohy. Kolenem je roztáhl. Chlapec zavzlykal.

Pán zla otevřel tubu s gelem. Nandal si jej na několik prstů. Přiložil je k Harryho análnímu otvoru. Když se chlapce dotkl, mladé tělo se prohlo tichým, zděšeným výkřikem.

Pán zla se usmál. Pomalu vsunul jeden prst do Harryho. Čekal, až se chlapec uklidní. Pohl prstem a pomalu přidal další. Nebyl moc na nějaký předehry. Takže netrvalo dlouho a  Voldemort prsty vyndal. Vzal tubu s gelem a ještě trochu namazal Harryho otvor.

 

Byl vzrušený. Nejen s mladíka přivázaného k posteli, ale i s toho, jak by se tvářil Brumbál, kdyby viděl, jak zneužívá jeho chráněnce a ne jen to, jak se to chlapci bude líbit. Možná ne dnes, ani zítra, ale časem ano, časem si bude muset zvyknout.

 

Ještě víc roztáhl Harryho nohy, nevšímaje si vzlykavých protestů.

Vstoupil do něj, jako už tolikrát předtím. Chlapec vyděšeně zalapal po dechu. Voldemort počkal, než si na novou situaci zvykl. Pomalu se v něm začal pohybovat.

 

Harry zděšeně zíral před sebe. Nemohl tomu uvěřit. Právě ho ošukával obávaný čaroděj. A jemu to vadilo, ano, jistě že mu to vadilo. Ale uvnitř, uvnitř mu to nevadilo. Uvnitř ho to zvrhle uspokojovalo.

Cítil v sobě penis Pána zla. Cítil jak se v něm pohybuje, jak přiráží... Jak pomalu dosahuje orgasmu. Ucítil explozi magie a teplo, které ho zalévalo, když Voldemort dosáhl vrcholu.

 

Pán zla vytáhl z vyděšeného chlapce svůj penis. Tiše se usmál. Vzal z nočního stolku svoji hůlku a chlapce očistil.

 

Harry se tiše rozeštkal do polštáře. Náhle měl volné ruce. Někdo ho k sobě přitahoval. Voldemort. Otočil chlapce a podíval se do očí zalitých slzami. Přivynul ho k sobě.

 

„Harry, nechci ti ubližovat, ty to přece víš,“ jak nepřesvědčivě to znělo.

Chlapec se ještě víc rozplakal. Ne proto, že byl právě zneužit, ale proto, že se mu to snad i líbilo.

„Odpočiň si...“ Pán zla položil nahého chlapce do postele, odcházel z místnosti.

 

 

„Avery,“ po schůzi smrtijedů si ho Pán zla zavolal.

„Mistře,“ Malfoy se uklonil.

„Chci abys dal na Pottera pozor,“ zavrčel Lord Voldemort.

„Jistě Mistře,“ s tím se Avery otočil a odešel k pokoji Harryho Pottera.

 

Otevřel dveře.

Netušl, co Pán zla přesně myslel tím, dát na chlapce pozor. Ale on už si něco najde. Vždycky chtěl ponížit mladého Pottera a teď měl jedinečnou příležitost.

Za posledních čtrnáct dní byl Potter chráněn Pánem zla, ale teď, když si nic nepamatoval. Byl tak snadnou obětí.

Avery nepochyboval, že si Mistr už užil. Nepochybně se pokusí znovu získat chlapce na svojí stranu. A ano, on mu v tom jistě nebude bránit, ale to ještě neznamenalo, že by si taky nemohl vyřídit nějaké účty.

Vešel do pokoje a zavřel za sebou dveře, kouzlem je ještě zapečetil. Pán zla by se dovnitř dostal, ale nikdo jiný ne. Avery pochyboval, že by ještě dnes chtěl Voldemort jít za Potterem.

 

Chlapec ležel na posteli, lehce trhavě oddechoval. Nepochybně měl za sebou nepříjemný den. Avery s nebezpečným úsměvem postupoval k posteli.

Věděl co chce a taky to dostane. Pán zla si klidně může svojí hračku vydržovat, ale on, Avery, jí bude mít teď a nikdo mu to právo neodepře.

Poslední komentáře
16.05.2007 21:38:30: Za prvé.Nádherná kapitola. Za druhé.Jak vypadá Voldík,doufám,že ne jako hadí ksicht. Za třetí.Poli...
16.05.2007 20:35:25: wow to je harry takovej kus, že po něm jedou úplně všichni:-) vždyť si chudák ani trochu neodpočine:...
16.05.2007 20:00:25: super...ale teraz neviem ci mam Harryho lutovat, alebo naopak...kedy bude pokracko??? pls daaaaaaaaa...
16.05.2007 19:56:20: Nááádherný!!! Jako vždycky samozřejměsmiley${1}
 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.