Světy LM/RW

22.kapitola - Spolu - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3306":
shalmakia
Dobra poviedka vazne sa mi pacilo... na ten pat ron a lucius si zacinam uz nejako zvykat smiley hehe ... ale zlati su spolu a inak musim povedat ze si fakt dibra spisovatelka .. vies tm dat to napatie.. :)
mania_dardeville
Monika: Děkuji... No nebude... smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Monika
Nemáš vůbec zač, protože to bylo zasloužené!! :D neska ráno se dočetla tu Mezi boji...ta byla fakt moc dobrá:D...sice mě mrzel ten konec ale na celkovém dojmu to neubralo:) těším se na pokračování těch zbylých povídek:D jenom co neska dočtu Smrťáky (už mi toho víc nezbývá) tak budu mít depku než přibudou nové kapitoly těch ostatních ...a snad poprvý mi bude jedno od které povídky to bude:D tak tiše doufám že to nebude moc dlouho trvat :D smiley ...bude krize...neska sem se měla šprtat něco do školy...ale raděj sem se začetla tady:D jen tak dál :D
mania_dardeville
Monika: Páni, už jsem si nemyslela, že u starších povídek bude ještě nějaký komentář. Jsem ráda, že se Ti tato povídka líbila, i když já sama vím, že nepatří mezi ty zdařilé, inu taky, vždyť je to druhá povídka, kterou jsem psala. Ale jsem opravdu ráda, žes to četla a okomentovala. Děkuji... smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Monika
Píšeš moc dobře....a i když sem si nedokázala o bych teda neřekla..prpředstavit Luciuse a Rona spolu, tak musím říct že si mě udasila a já tu povídku fakt žrala:D je moc pěkná i ty ostatní. A jak si tady psala že ty povídky nikdo nečte tak to beztak není pravda protože sou skvěle napsaný:) faakt se mi ještě nestalo že bych u někoho na stránkách nebo blogu přečetla všechny povídky který tam měl....většinou to bývá kvůli párování ale i když ani tady se mi to moc nezdálo tak sem to všechno sjela jedním dechem a moc se mi líbily... :) a ten konec téhle...musím říct že sem na to hleděla jak opařená a nevěděla která bije a musela to číst znova ...fakt krásně napsaný :) jen tak dál, píšeš podle mého názoru dost pěkně a když ti u těch povídek chybí komentáře tak je to možná i proto že by se to pořád jenom opakovalo:D teda já bych nevěděla co lepšího tam připsat :D no prostě piš dál, protože určitě nejsem jediná která si tvoje povídky oblíbila :)smiley přeju hodně komentářů a další zajímavý nápady při vymýšlejí nových povídek:)
Pajuška
Jo tak to jo. Se nedívím, žes nikomu nevyhrožovala. Za koment není proč děkovat. To ybch spíš měla jí, za tu povídku.
mania_dardeville
Pajuška: Možná to bude tím, že tohle je moje druhá povídka a vím, že jí lidi moc nečtou, natož aby jí okomnetovali... Navíc je už ukončená, tak proč vyhrožovat... Děkuji za komentář... smileysmiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Pajuška
Ta povídka byla moc a moc krásná. Já vím, že to říkám u každé, ale ty to psaní prostě v sobě máš v sobě. Máš skvělé nápady a umíš to skvěle zformulovat.

To je snad poprvé, co jsem Ronovi a Luciusovi přála, aby spolu zůstali. No jestli to nebude tím, že je to první slash LM/RW, který čtu. Ten konec mě dostal. Málem jsem se u toho konce rozbrečela, jak želva. Já jsem v poslední době celá nějaká na měkko. Ach jo! Já se asi fakt rozbrečím u psaní komentáře. Nemá někdo kapesník? Já za to nemůža. To ta nemoc, a nebo hormony na pochodu. Ne nemoc se vymlouvám v poslední době nějak často.

Ale ten poslední odstavec byl nej.

Draco věděl, co to znamená. Věděl, že teď už není naděje, že by ještě někdy viděl svého otce. Jen doufal, že žil šťastně a že s ním Weasley zůstal.

Asi si to půjdu přečíst ješte jednou.

Mám ještě jednu otázku. Nešlo si nevšimnout to, že ta povídka není moc komentovaná. Kam se podělo tvoje vyhrožování?

lusja
Pěkné, nevím co jiného dodat, snad jen, že už je konec, chjoo
____________________________
„Smrt číhá v koutech Tvé duše. Zanechává stopy na Tvém krku...“

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.