Slohové práce

Téma - "Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až je budeš opouštět." - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8177":
KiVi
máš u mě obdiv, protože já s úvahou sem silně na štíru...nám zadala učitelka něco o tom jaká byla příroda dřív a jaká teď a to je moje oblíbený téma...seřvala sem v tom lidi jaký to sou kreténi a že by měli co nejdřív vymřít, protože už zničili Zemi dost....no úvaha to moc nebyla ale zase to bylo dlooooouhatánký xD no každopádně s tvojí úvahou se to nedá měřit xD
mania_dardeville
Aylyn: děkuji za krásný komentář. Ano, někdy je těžké takový být, ale i přesto si myslím, že bychom se měli snažít...

Dostala jsem za jedna. smiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
Aylyn
Je zvláštní, že si nikdo ani nevšiml, že této generaci jaksi chybí morálka... máš svatou pravdu, jenže někdy je tak těžké být vždy hodný, milý, čestný a morálný! No, při větičce:Nuda, prázdno, šeď, či snad více barev a úsměvů..?

...jsem se musela usmát. Ne že by se mi vybavilo něco dvakrát veselého, ale dejme tomu, že jsem znala eh...no tak já to řeknu...drogového dealera, který umřel...? No, to je trochu od věci=) Zajímalo by mě, co jsi za to dostala?(známka)

 
©2007-2017 Mania Dardeville. All rights reserved. Distribution of any kind is prohibited without the written consent of Mania Dardeville.